P.P.H.U. Novatom

P.P.H. TS – UMĚLÉ VÁNOČNÍ STROMEČKY

Firma P.P.H. TS působí na trhu od roku 1994 a specializuje se na výrobu umělých vánočních stromků a stromečků. Našé výrobky charakterizují se výsokou kvalitou provedení, spojenou s dlouholetou zkušeností a výbornou kvalitou použivaných materiálů.     

Našim zákazníkům nabízíme nejnovější design a také výjimečnou barvitost a stylistiku, která věrně napodobuje přírodní stromky. Během výroby realizujeme veškerá přání zákazníků. O ceně je možno jednat.

 

Seznamte se s naší nabídkou

 


BOROVICE

Firma NOVATOM nie bez powodu jest liderem w branży sztucznych drzewek. Przykładamy ogromną wagę do procesu wytwarzania naszych sztucznych choinek. Podczas produkcji zawsze używamy tylko najlepszej jakości i najwyższej klasy materiały dostępne na rynku - folię PCV oraz gałązki polietylenowe. Pozwala nam to osiągnąć wyjątkową jakość i trwałość produktu końcowego. Ze względu na rodzaj zastosowanych materiałów w naszej ofercie wyróżniamy choinki sztuczne wykonane z folii PCV, choinki sztuczne PE oraz choinki sztuczne hybrydowe.

 

Choinki sztuczne z folii PCV

Podczas produkcji choinek foliowych używamy aż trzech warstw folii PCV. Dzięki temu igły gałązek każdej choinki ułożone są bardzo blisko siebie. Pozwala nam to na stworzenie wyjątkowo gęstego i puszystego drzewka o najwyższej jakości. Dla uzyskania jeszcze większego realizmu, w każdą gałązkę wpleciona została również brązową folia PCV, dzięki czemu uzyskaliśmy bardzo naturalny efekt imitacji pnia gałązki. Dodatkowo gałązki choinek obcinamy podczas ostatniej fazy produkcji, cylindrycznie. Daje to bardzo naturalny efekt prawdziwej choinki. 

 

Każde nasze drzewko jest idealnym i plastycznym materiałem, który można dowolnie modelować. Dzięki zastosowaniu dwóch stalowych drutów splecionych ze sobą można bez obaw zawieszać na choince nawet cięższe ozdoby. Stabilność gałązek sprawia, że nie uginają się one pod ciężarem ozdób choinkowych. Projektowane przez nas drzewka są tworzone w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort oraz wytrzymałość podczas strojenia drzewka w świątecznym nastroju. 

 

Choinki sztuczne PE

To choinki w całości wykonane z gałązek polietylenowych. Podczas produkcji choinek sztucznych PE nasi specjaliści wykorzystują najwyższej jakości gałązki polietylenowe, które wykonuje się przy użyciu odpowiednich wtryskarek, jako jednolity odlew. Gałązki PE do złudzenia odwzorowują prawdziwe gałązki z leśnej choinki. To pozwala na stworzenie choinki sztucznej, która wygląda jak naturalna. Gałązki wykonane z polietylenu są wyjątkowo odporne na odkształcenia, dużą wilgotność, zmienne temperatury oraz inne czynniki. Aby nasze drzewka wyglądały bardzo naturalnie, trzon każdej z gałązek polietylenowych malowany jest brązową farbą, dzięki temu gałązki do złudzenia przypominają prawdziwe. Dzięki swojej budowie i elastyczności gałązki polietylenowe dają się modelować z niezwykłą lekkością. Zastosowanie drutu stalowego wewnątrz gałązek zapewnia, że gałązki nie uginają się po ciężarem ozdób choinkowych. Gałązki polietylenowe zamocowane zostały na głównych gałęziach przy użyciu jedwabnych nici, co chroni dłonie przed skaleczeniem podczas rozkładania choinki, jak również sprawia, że choinki są bardzo eleganckie. Choinki sztuczne PE są bardzo miękkie, elastyczne i miłe w dotyku.

 

Proces produkcji choinek sztucznych PE pozwala nam wykonywać wyjątkowo trwałe i naturalne drzewka, które wiernie odzwierciedlają prawdziwe choinki. Dzięki opracowanym patentom i technologiom produkcji, choinki sztuczne PE wyglądają niezwykle realistycznie i trudno odróżnić je od prawdziwego drzewka z lasu. Dla zastosowania lepszego efektu i różnorodności, występują w różnego rodzaju kształtach i kolorach. Dzięki temu każdy z naszych Klientów odnajdzie w naszej ofercie choinkę idealną dla siebie. Zastosowanie bezpiecznych materiałów powoduje, że produkowane przez naszą firmę choinki sztuczne PE są całkowicie bezpieczne dla dzieci, dlatego też są najczęściej wybieranym modelem choinek przez rodziców. Naturalny wygląd choinek PE sprawia, że cieszą się ogromną popularnością wśród rosnącego grona zadowolonych Klientów.

 

Choinki sztuczne hybrydowe

Dla urozmaicenia i wyjątkowej jakości, która zachwyciła naszych Klientów, produkujemy również choinki sztuczne hybrydowe, które są połączeniem drzewek wykonanych z gałązek polietylenowych oraz choinek z folii PCV. Choinki hybrydowe stanowią tańszą alternatywę dla produkowanych przez nas choinek sztucznych PE. To bardzo wydajne połączenie pozwalające tworzyć rodzaj drzewek świątecznych, które wyglądają, jak choinki sztuczne PE, a przy tym są znacznie tańsze. 

 

Drzewko hybrydowe jest wykonane w taki sposób, aby po rozłożeniu nie wyróżniało się w żaden sposób od produkowanych przez nas choinek sztucznych PE, a przy tym zachowało wyjątkową jakość i solidność konstrukcji. Wnętrze choinki zostało wypełnione gałązkami foliowymi, natomiast fronty wszystkich koron drzewek zostały obsadzone gałązkami PE. Po rozłożeniu choinki widoczne są jedynie gałązki wykonane z polietylenu. Dzięki zastosowaniu takiego połączenia, nasze choinki hybrydowe zapewniają wyjątkową jakość choinek sztucznych PE w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. 

 

Praktycznie zaprojektowane

Nasze drzewka są produkowane w sposób przemyślany, materiały zostały zbadane i przeanalizowane pod kątem bezpieczeństwa, co to daje nam pewność, że sprzedajemy doskonałe produkty o najwyższej jakości. Zaprojektowaliśmy nasze drzewka sztuczne w taki sposób, aby było bardzo łatwo je transportować i przechowywać, dlatego wszystkie choinki o wysokości: 2,50m, 2.20m, 1.80m zbudowane są z trzech części. O praktyczności choinek świadczy również to, że gałęzie do pnia choinki zamocowane zostały na stałe. Gałązki choinek można swobodnie formować, dlatego każdy użytkownik może stworzyć własną i wyjątkową choinkę świąteczną, która będzie unikalna i ucieszy oczy wszystkich domowników. W celu uzyskania jak największego realizmu pień i gałązki naszych choinek w całości otoczone są folią PCV, która imituje igliwie i wygląda do złudzenia podobnie do naturalnej, świeżo ściętej choinki z lasu. Dzięki zastosowaniu pnia o sześciokątnej konstrukcji, nasze drzewka nie obracają się u podstawy. Każda choinka została osadzona na stojaku, zapewnia stabilną konstrukcję po rozłożeniu drzewka. Choinki pakowane są w kartony wykonane ze wzmocnionej tektury o wysokiej gramaturze. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo dla transportowanego drzewka oraz niweluje możliwość wystąpienia jakichkolwiek uszkodzeń i braków.

 

Wybierz drzewko idealne dla siebie

Projektujemy i tworzymy drzewka w kilku wariantach wysokości - 2.50m, 2.20m, 1.80m, 1.50m, 1.20m etc. Są to standardowe wymiary, które opuszczają każdego dnia naszą linię produkcyjną. Na indywidualne zamówienie możemy również stworzyć choinkę według projektu oraz wytycznych naszego Klienta. W firmie NOVATOM zawsze dbamy o najwyższą jakość produktów oraz usług. Dla zapewnienia wrażenia naturalności, do każdego naszego drzewka dołączamy również naturalne szyszki, które dają wrażenie autentyczności choinki.

 

Wiemy jak ważną rzeczą, jest różnorodność wzorów oraz ilość produktów, która pozwoliłaby naszym Klientom wybrać drzewko najbardziej odpowiadające ich wymaganiom i oczekiwaniom. W naszej kolekcji posiadamy sztuczne drzewka imitujące prawdziwe choinki, które do złudzenia przypominają drzewko świeżo przyniesione z pobliskiego lasu. Naszym Klientom oferujemy również drzewka bogato zdobione o wyjątkowym, świątecznym blasku, które przywodzą na myśl najskrytsze wspomnienia kolorowych Świąt i prezentów znajdujących się pod każdą choinką. W naszej pracowni tworzymy naturalnie wyglądające choinki imitujące drzewa sosny, świerka i jodły. 

 

Sosna

W swojej naturze Sosna jest jednym z najbardziej dostojnych i najpiękniejszych drzew iglastych. Sosna występuje w ponad 100 gatunkach w strefie klimatu umiarkowanego. W Europie oraz Polsce Sosna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych iglaków. Sosny charakteryzują się ciemnozielonymi, wąskimi i bardzo długimi igłami szeroko rozpostartymi na każdej gałązce. Naturalna, młoda Sosna rośnie jako stożkowata choinka, która z wiekiem wyrasta do góry tworząc wysokie, zaokrąglone drzewo lub w kształcie pokaźnego parasola.

 

Odzwierciedlając naturalne drzewko iglaste, stworzyliśmy niepowtarzalną ofertę sosny naturalnej oraz jej odmiany w postaci sosny ośnieżonej oraz kwitnącej, jak również zdobione modele drzewek takich, jak sosna złota, sosna srebrna, sosna oliwkowa. W naszej ofercie posiadamy również eleganckie wzory sosny ubranej w mieniące się w blasku światła kryształki, które sprawiają, że Państwa choinka zabłyśnie barwą tysiąca gwiazd. Każda choinka sosnowa jest bardzo gęsta i puszysta, co daje gwarancję posiadania bardzo okazałego świątecznego drzewka.

 

Świerk

W naturalnym środowisku Świerk uchodzi za drzewo wieczne zielone. Pochodzi z rodziny sosnowatych i obejmuje około 35 różnych gatunków iglaków tego rodzaju. Świerk to drzewo wysokie, mające regularną i stożkową koronę. Charakterystyczne spiralne i kłujące igły oraz cylindryczne szyszki zwisające do dołu, to wyróżniające cechy tego drzewa iglastego. 

 

W ofercie naszej firmy posiadamy świerki klasyczne oraz choinki klasy Premium takie, jak: świerk włoski, świerk himalajski, świerk kaukaski oraz świerk kanadyjski. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości gałązek PE wykonanych z polietylenu do produkcji naszych drzewek, choinki  do złudzenia przypominają prawdziwe i naturalne iglaki z lasu. Gałązki stworzone z tego elastycznego materiału są wyjątkowo odporne na odkształcenia oraz uszkodzenia. Sztuczne choinki PE to bardzo popularny i wyjątkowo wyglądający produkt cieszący się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów, którym zależy na autentycznym wyglądzie świątecznego drzewka.

 

Jodła

W swoim naturalnym środowisku Jodła występuje w ponad 40 różnych gatunkach. To należące do rodziny sosnowatych drzewo iglaste swoją potęgą wyróżnia się spośród innych drzew. Jodła może osiągnąć wysokość nawet do 100 metrów, w przypadku Jodły olbrzymiej. Charakterystyczny wygląd tego drzewa iglastego to stożkowy kształt, spłaszczone igły, które u podstawy są poskręcane i przewężone o długości od 1-3cm. 

 

W naszej szerokiej ofercie choinek jodła to drzewko należące do klasyki gatunku. Oferujemy Państwu drzewka sztuczne imitujące do złudzenia - jodłę klasyczną, jodłę górską oraz jodłę kaukaską. Nasze choinki wykonujemy z wysokiej jakości, jednolitego materiału, dzięki któremu drzewka przypominają prawdziwą, młodą jodłę rosnącą w lesie iglastym. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości folii PCV w naturalnym, zielonym kolorze mają Państwo pewność otrzymania produktu najwyższej klasy. Dodatkowo nasze drzewka jodły klasycznej i jodły górskiej, dzięki swojej smukłej i wąskiej budowie, idealnie wkomponują się nawet w niewielkie pomieszczenia, w których nie ma zbyt wiele miejsca na postawienie świątecznej choinki.

 

Choinki sztuczne na pniu

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego drzewka, które wygląda dosłownie niczym naturalna, żywa choinka, z pewnością zainteresują Was nasze iglaki na pniu. Są to bardzo realistycznie wyglądające drzewka. Wśród choinek na pniu oferujemy sosny oraz świerki. Podczas produkcji zastosowaliśmy pień prawdziwego drzewka, pochodzący prosto z pachnącego lasu, na którym osadziliśmy koronę choinki. Takie rozwiązanie wprowadza dodatkowy element autentyczności oraz wyjątkowy zapach lasu w domu, przynosząc świąteczny nastrój. Dzięki zastosowaniu doniczki otulonej naturalnym, jutowym workiem, w której osadzony jest pień choinki, drzewko prezentuje się niezwykle oryginalnie i prawdziwie, a przyozdobione naturalnymi, żywymi szyszkami, wygląda świątecznie i wyjątkowo realistycznie. Choinki sztuczne na pniu stanowią doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na ustawienie klasycznego drzewka. Choinki te cieszą zainteresowaniem Klientów, którym zależy na połączeniu oryginalności oraz autentyczności w wyglądzie świątecznego drzewka. 

 

Postawa na naturalność i gwarancję jakości

Chciałbyś, aby Twoja sztuczna choinka do złudzenia przypominała prawdziwe drzewko z lasu? Szukasz luksusu i oryginalnego wyglądu? Pragniesz blasku i wyjątkowego drzewka, które udekoruje Twoje Święta? Zapewnij sobie najbardziej naturalne sztuczne drzewka świąteczne i spraw, że w najbliższe Święta Twoja choinka zabłyśnie blaskiem i sprawi, że ten okres będzie dla Ciebie i Twojej rodziny szczególnym i niepowtarzalnym wydarzeniem!

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie, przetwarzanie i wykorzystywanie zdjęć, tekstów, rysunków oraz wszelkich innych informacji bez zgody autora zabronione.